كوچك يا بزرگ كردن بخش :.منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
اخبار
رويدادها
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
منو
ورود
در چهارمین نشست ستاد کرونا در البرز عنوان شد:
در چهارمین نشست ستاد کرونا در البرز عنوان شد:
بسیج کلیه نیروها و امکانات جهت برگزاری آموزش الکترونیک

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان البرز، دکتر جلالیان در چهارمین نشست ستاد مقابله با کرونا و ستاد آموزش مجازی این دانشگاه بار دیگر با تاکید بر تداوم فعالیتهای آموزش از راه دور که در این دوران برای دانشجویان عزیز حیاتی می باشد؛ اذعان داشت: با بسیج تمام نیروها اعم از پرسنل محترم علمی و اداری، همه امکانات دانشگاه را جهت پیاده سازی و اجرای آموزشهای از راه دور به کار گرفته ایم.

دکتر جلالیان همچنین گفت: محتوای آفلاین دروس در پورتال الکترونیکی مراکز کرج،هشتگرد و ماهدشت  از 14 فروردین بارگزاری شده است و زمان شروع کلاسهای آنلاین 23 فروردین  می باشد.

وی در ادامه افزود: لینک و آدرس مرتبط با آموزشهای الکترونیکی در پورتال استان به نشانی alborz.pnu.ac.ir ایجاد شده و کلیه جزئیات  و راهنماهای لازم روز چهارشنبه 20 فروردین به اطلاع عموم اساتید و دانشجویان خواهد رسید.

رئیس دانشگاه پیام نور البرز با اشاره به نشست با اعضای علمی و مدیران گروههای آموزشی تصریح کرد: لیست اعضای پاسخگو در زمینه آموزش مجازی در سطح مراکز البرز اعلام گردیده و تمامی اعضای هیات علمی نیز در همین راستا آماده راهنمایی و پاسخگویی به دانشجویان عزیز می باشند.

دکتر جلالیان در پایان اظهار امیدواری کرد :با تلاش و هم افزایی تمام پرسنل این دوران را نیز به سلامت و با موفقیت به پایان خواهیم رساند و به دانشجویان عزیز هم اعلام می کنیم آموزش الکترونیک در این نیسمال نگرانی حضور فیزیکی و احتمال ابتلا به این بیماری را تا اندازه زیادی کم کرده است.

اخبار تکمیلی چهارشنبه 20فروردین ماه منتشر خواهد شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر