كوچك يا بزرگ كردن بخش :.منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
اخبار
رويدادها
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
منو
ورود
روند ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون فراگیر کارشناسی ارشد 97-96
1- ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان این دوره، در نیمسال دوم 97-96 و بصورت غیر‌حضوری در تاریخ 24 لغایت30 بهمن ماه1396 انجام می شود. پذیرفته شدگان گرامی لازم است با مراجعه به سایت http://reg.pnu.ac.ir از نحوه نام نویسی آگاهی یابند.
1-1-    پذیرفته شدگان پس از ورود به سایت در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی می‌توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذر واژه(در صفحه اول سایت فوق الذکر در زمان ثبت نام اعلام می گردد ) وارد سیستم جامع دانشگاهی گلستان شوند.
       1-2-پذیرفته شدگان لازم است اسکن مدارک ذیل را در قالبJPGیا JPEG و با حجم هرعکس حداکثر 250 کیلو بایت تهیه و در هنگام ثبت نام غیر حضوری بارگذاری نمایند.
1-       تصویر صفحه اول و توضیحات شناسنامه
2-    تصویر کارت ملی(دو رو)
3-    عکس با زمینه روشن (جهت مراجعه حضوری 4 قطعه )
4-مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه
5-تصویر مدرک کارشناسی (برای مدرک کارشناسی ناپیوسته لازم است مدرک کاردانی نیز درج شود)
6 -گواهی ازمراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه
 
شایان ذکر است مراحل ثبت نام، گام به گام در Help سیستم گلستان و همچنین در سایت اطلاع رسانی دانشگاه http:// pnu.ac.ir موجود می باشد.
2- دانشجو پس از ثبت نام اولیه و بارگذاری مدارک مورد نیاز، جهت تشکیل پرونده در تاریخ 28بهمن لغایت 05اسفند (مطابق با برنامه زمانی اعلام شده) به دانشگاه مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده اقدام نماید. (بهمراه داشتن اصل و تصویر مدارک قید شده الزامیست!)
 
3-    دانشجویان ملزم به تحصیل در کد قبولی اعلام شده می باشند و تغییر آن امکان پذیر نیست.
4-   دانشجویان پذیرفته شده باید کلیه دروسی را که نمره خام آن کمتر از 12 می باشد دراولین نیمسال تحصیلی اخذ نمایند.در صورت عدم قبولی در نیمسال  مذکور؛ دانشجو باید دروس فوق را در نیمسالهای بعدی بگذراند.
یادآوری: دروس مردودی   دانشپذیری پس از قبولی با کد 3 در کارنامه دانشجو ثبت می گردد.
5- پذیرفته شدگان لازم است حداکثر تا تاریخ 11/30/ 1396 در مقطع قبل دانش آموخته شوند. بدیهی است برای پذیرفته شدگانی که از معافیت تحصیلی استفاده نمی نمایند و تا این تاریخ موفق به اخذ مدرک نشده اند، نهایتا تا تاریخ 1397/04/30مهلت داده خواهد شد و نیمسال دوم(3962) مرخصی تحصیلی ثبت خواهد شد .
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر