كوچك يا بزرگ كردن بخش :.منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
اخبار
رويدادها
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
منو
ورود
دومین همایش ملی اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال با رویکرد حمایت از کسب و کار ایرانی

درباره همایش
با استعانت از خداوند باری تعالی و با همکاری و همیاری اساتید دانشگاه، پژوهشگران، صنعتگران و صاحبنظران کشور، در دومین همایش ملی "اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال با رویکرد حمایت از کسب و کار ایرانی" با همکاری موسسات و نهادهای علمی و دانشگاههای معتبر، توسط دانشگاه پیام نور استان البرز 7 اسفند ماه در مرکز کرج برگزار می گردد. هدف از برگزاری این همایش با شکوه ملی فراهم اوردن زمینه­ای برای مشارکت کنندگان می­باشد تا ایده­های خود را در زمینه­های فوق به بحث بگذارند و نیز ایجاد زمینه­ای جهت آشنایی مدیران، اساتید، دانشجویان و پژوهشگران حوزه مدیریت، حسابداری و اقتصاد با متدها و یافته های نوین در حوزه های مذکور باشد. که اهم آنها به شرح زیر می­باشد:

فراهم آوردن محیطی مناسب جهت عرضه آخرین دستاوردهایمدیریت، حسابداری . اقتصاد در سراسر کشور در قالب مقالات علمی.
ایجاد بستری مناسب جهت آشنایی روزافزون دانشجویان و اساتید دانشگاه های سراسر کشور یا صنایع فعال در سطح کشور با دیدگاههای نوین علمی در حوزه اقتصاد مقاومتی.
ایجاد ارتباط هرچه بیشتر و فراهم آوردن بستری مناسب برای ایجاد تعاملات علمی و تجربی پویا
ارتقاء سطح علمی دانشجویان و شرکت کنندگان در سمینار از طریق برگزاری کارگاه های آموزشی
ایجاد پویایی و انگیزه مشارکت در فعالیت های علمی دانشجویی برای دانشجویان
معرفی تجارب مدیریتی و اقتصادی موفق در حوزه مدیریت و برنامه ریزی سازمانی توسط مدیران موفق کشوری با تاکید بر رویکرد اقتصاد مقاومتی
ایجاد اوقاتی لذت بخش برای مدعوین و شرکت کنندگان در سمینار، از طریق برگزاری بازدیدهای جنبی
موج ­آفرینی و جریان­سازی فکری در حوزه مباحث اقتصاد مقاومتی و ایجاد بستری مناسب برای پژوهشگران این عرصه جهت ارائه نظرات در محیطی عالمانه و نقد و پالایش آنها
فرصت­ سازی برای پژوهشگران جوان به منظور آشنایی با مسائل و موضوعات اساسی حوزه پیشرفت
مقالات دریافتی توسط اساتید و داوران برتر کشوری مورد مطالعه و ارزیابی قرار خواهند گرفت و تمامی مقالات پذیرفته شده همایش، در کتاب مجموعه چکیده مقالات کنفرانس به چاپ خواهند رسید. برای تمامی مشارکت کنندگان و مقالات ارائه شده، گواهینامه کنفرانس ارائه خواهد گردید. همچنین تمامی مقالات در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) و سایت سیویلیکا نمایه خواهد شد. مقالات برگزیده کنفرانس نیز، دربرخی مجلات علمی پژوهشی و یا ترویجی چاپ خواهند شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر