زیرپورتال زیرپورتال هشتگرد
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
اخبار
رويدادها
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
منو
ورود كاربران
قابل توجه پذیرفتگان کارشناسی ارشد دستور العمل ثبت نام
دستورالعمل ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته
(سال 1396)  
 
    
1- ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان این دوره برای نیمسال اول 97-96 و بصورت غیر حضوری بوده و پذیرفته شدگان گرامی لازم است با مراجعه به سامانه گلستان به آدرس: http://reg.pnu.ac.ir از نحوه نام نویسی آگاهی یابند.
2-پذیرفته شدگان پس از ورود به سامانه در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی می توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذرواژه ( در صفحه اول سایت فوق الذکر در زمان ثبت نام اعلام می گردد) وارد سامانه آموزشی گلستان شوند.
3-پذیرفته شدگان لازم است اسکن مدارک ذیل را در قالب jpg یا jpeg و با حجم هر فایل حداکثر 250 کیلو بایت تهیه و در هنگام ثبت نام غیر حضوری بارگذاری نمایند.
-تصویر صفحه اول و سوم شناسنامه
-تصویر کارت ملی ( پشت و رو)
-عکس رنگی با زمینه روشن بدون کلاه و عینک (برای مراجعه حضوری 4 عدد)
-مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه ( ویژه آقایان)
-تصویر مدرک کارشناسی ( برای مدرک کارشناسی ناپیوسته لازم است مدرک کاردانی نیز ارائه گردد).
-گواهی از مراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه .
 
4-   دانشجو پس از ثبت نام اولیه و بارگذاری مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده در زمان تعیین شده به محل قبولی مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده اقدام نماید. بدین منظور لازم است کاربران ارشد رایانه مراکز ، نسبت به تعریف تاریخ مراجعه حضوری از طریق پردازش10650 ( برنامه ریزی ترتیب پذیرش دانشجویان)، ساعت و مکان مراجعه با درج آدرس و شماره تلفن در سامانه آموزشی گلستان در بازه زمانی 20/06/96 لغایت 27/06/96 اقدام نمایند. دربرنامه ریزی پردازش 10650 لازم است دوره ، مقطع و شماره مرکز تکمیل شود.
5-   در هنگام مراجعه دانشجو اصل مدارک با اطلاعات بارگذاری شده در سامانه آموزشی گلستان مطابقت و تصویر (برابر اصل) آن در پرونده فیزیکی دانشجو درج می گردد و پس از آن کاربر خدمات آموزشی نسبت به تایید ثبت نام ( پذیرش نهایی) درسامانه گلستان اقدام می نماید . پس از طی مراحل مذکور امکان اخذ شماره دانشجویی ، واریز شهریه و در نهایت انتخاب واحد دانشجو فراهم می گردد.
6-   با توجه به اینکه فایل عکس پذیرفته شدگان در سامانه آموزشی گلستان فعال      می باشد لازم است چهره پذیرفته شده با عکس موجود در سامانه و مدارک شناسایی تطبیق داده شود و درصورت مغایرت ضمن جلوگیری از ثبت نام ، مراتب بصورت محرمانه در قالب فرم شماره 17 به همراه یک قطعه عکس و نمونه دست خط دانشجو تا تاریخ 15/7/96 به اداره کل خدمات آموزشی ارسال گردد.
7-   امکان تقاضای مهمان از تاریخ 21/06/96 لغایت 26/06/96 در سامانه آموزشی گلستان و برای نیمسال اول 97-96 فراهم می باشد .
8-      انتخاب واحد دانشجویان از تاریخ 21/06/96 لغایت 28/06/96 خواهد بود .
 
9-   رعایت تاریخ های اعلام شده در دستورالعمل سازمان سنجش آموزش کشور الزامی است و مسئولیت عدم رعایت آن بر عهده رئیس محترم مرکز/واحد خواهد بود.
10-هرگونه مغایرت و کمبودهای موجود در مدارک دانشجویان باید مطابق دستور العمل مذکور لیست شده (فایلExcel) با ذکر موارد مغایرت به اداره کل خدمات آموزشی ارسال شود. ( لازم است موارد مغایرت به تفکیک موضوع ، تهیه و از ارسال در یک لیست خودداری شود.) . و درصورت مشاهده مغایرت معدل ، مغایرت مشخصات شناسنامه ای یا مدرک تحصیلی از پذیرفته شده به صورت موقت ثبت نام به عمل آورده و موارد تا قبل از تاریخ های ذکر شده (30/8/96 ) ارسال گردد.
11-پذیرفته شدگانی که درس های گذرانده در دوره های کارشناسی ارشد دارند و متقاضی تطبیق واحد هستند حداکثر تا پایان اولین نیمسال تحصیلی بعد از پذیرش ، باید کارنامه ریزنمرات تایید شده درس هایی را که ، تقاضای معادلسازی آن ها را داده اند به آموزش مرکز/ واحد ارائه نمایند.
12-پذیرفته شدگانی که درس های جبرانی ( اعلام شده توسط گروه آموزشی ) مربوط را در دوره کارشناسی نگذرانده اند موظف به انتخاب دروس جبرانی در نیمسال اول 97-96 می باشند.
13- پذیرفته شدگان لازم است حداکثر تا تاریخ 31/06/96 در مقطع قبل فارغ التحصیل شوند. بدیهی است از ثبت نام کسانی که تا تاریخ مذکور فارغ التحصیل نمی شوند، ممانعت بعمل آمده و فهرست آنان با قید تاریخ فراغت از تحصیل به اداره کل خدمات آموزشی ارسال شود.
تبصره1: ثبت نام از پذیرفته شدگانی که کلیه واحدهای درسی آنان در مقطع قبلی تا 31/6/96 با موفقیت به اتمام برسد ولی زمان اعلام فراغت از تحصیل آنان به هر علت تا تاریخ 30/11/96 باشد، به شرطی که برای نیمسال اول 97-96 واحدی اخذ نکرده باشند بلامانع خواهد بود.
تبصره2: پذیرفته شدگانی که حداکثر تا 30/11/96 دانش آموخته مقطع کارشناسی شوند می توانند از نیمسال دوم 97-96 ادامه تحصیل دهند. وضعیت نیمسال اول این افراد مرخصی تحصیلی (عادی) درج شود.
14-پذیرفته شدگانی که در فایل اطلاعات، کد تعهد صلاحیت عمومی آنان عدد 1 است. صلاحیت عمومی آنان توسط هیات مرکزی گزینش دانشجو مورد تایید قرار گرفته و قبولی آنان قطعی می باشد. ضمنا جهت اطلاع از وضعیت کد تعهد 2 و 3 به صفحه شماره 6 و 7 دستورالعمل سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمائید.
15-پذیرفته شدگان کد رشته های امتحانی 1103(سنجش از دور سیستم اطلاعات جغرافیایی) و 1148 (مدیریت امور شهری) می بایست واجد شرایط اعلام شده در دفترچه راهنمای (شماره 1) آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 باشند در غیراینصورت از ثبت نام آنان ممانعت بعمل آمده و فهرست اسامی با درج علت، حداکثر تا مورخ 22/8/96 به این اداره کل اعلام گردد.
16-دانشجویان می بایست اصل مدارک مورد نیاز را به همراه تصویر آن ( جهت برابر با اصل نمودن) هنگام مراجعه حضوری به آموزش مرکز/واحد ارائه نمایند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما